תקנון אתר ״יאמ!״

 

   א.         מבוא

1.      שלום וברוכים הבאים לאתר yum.co.il (להלן גם: "האתר" או "אנו"), האתר בו תוכלו לשתף עם כולם את המתכונים שלכם וגם לקרוא ולהתעדכן במתכונים של אחרים. האתר מופעל ומנוהל על ידי יאם מתכונים (להלן: "בעלת האתר").

2.      אנו מתכבדים להציג בפניכם את תקנון האתר. התקנון מאגד בתוכו את תנאי השימוש באתר ובשירותיו והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו ובשירותיו שימוש כלשהו.

3.      בטרם השימוש באתר ובשירותיו, הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי תקנון זה היטב ולפעול על פיו. ככל ואינכם מסכימים עם אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו. המשך גלישה באתר או ביצוע כל פעולה באמצעות האתר מהווה הסכמה לכל האמור בתקנון זה.

4.      לתשומת לבכם, תקנון האתר מהווה הסכם בין בעלת האתר לבין המשתמשים. בכל מקרה של הפרת התקנון, שומרת בעלת האתר על זכותה לנקוט בצעדים משפטיים או אחרים כנגד המפר ו/או מי מטעמו.

5.      בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה מעת לעת. מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בו. תאריך העדכון האחרון של התקנון מופיע בסוף מסמך זה.

6.      מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

7.      שאלות, הערות, ופניות שונות בקשר לתקנון זה או בנושאים אחרים, יתקבלו בברכה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות העמוד "צור קשר" ונשמח להשיב בהקדם האפשרי.

 

 

         ב.         השימוש באתר

 

8.      אתר  yum.co.ilהנו פלטפורמת תוכן גולשים, המאפשרת למשתמשים באתר (להלן: "המשתמשים") להציג ולהעלות מתכונים למאכלים שונים ובמקביל, מאפשרת למשתמשים האחרים להגיב, לדרג ולקבל עדכונים אודות מתכונים חדשים שנוספו לאתר, בהתאם להעדפותיהם.

9.      השימוש באתר, מכל התקן שהוא, ומסירת פרטים בו מותרת לכל אדם אשר מלאו לו 18 שנים.

10.  השימוש באתר מותר ומיועד לצרכים אישים בלבד. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי. שימוש מסחרי באתר מהווה הפרה חמורה של תקנון האתר ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים. ככל וברשותכם עסק וברצונכם לשתף עמנו פעולה או לפרסם באתר בצורה כלשהי, תוכלו לפנות אלינו באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים באתר.

11.  חל איסור ברור ומפורש לנצל את האתר ו/או תכניו ו/או את האפשרויות שבו ו/או המשתמשים הרשומים אליו ו/או מידע אודות המשתמשים ו/או מידע אחר לשם שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם פנייה בהצעות מסחריות כלשהן. חל איסור מפורש לבצע ו/או לנקוט בכל פעולה מסחרית ו/או פעולה שיש בה כדי לזכות ביתרון מסחרי כלשהו. פנייה מסחרית שכזאת מהווה הפרה חמורה של תקנון זה, הגורמת לאתר ולבעליו נזקים כלכליים ותגרור נקיטה בצעדים משפטיים.

12.  השימוש באתר ייעשה בהתאם ובכפוף לתנאי תקנון זה בלבד. אין לעשות כל שימוש באתר שאינו במסגרת השימושים אותם האתר מציע.

13.  נאסר בזאת על חדירה לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו ו/או ליקוט מידע מהאתר באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל שימוש בכריית נתונים, רובוטים, הנדסה חוזרת או שיטות דומות של ליקוט וחילוץ ו/או ניצול האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, אנלוגי או דיגיטלי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים ו/או לפגוע בפרטיותם ו/או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר.

14.  האתר ו/או בעלת האתר רשאים להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, ו/או לחסום ו/או להסיר כל משתמש העושה שימוש שלא בהתאם לתנאי שימוש אלה, זאת בכל עת, לפי שיקול דעתם וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

 

 

         ג.         הרשמה לאתר ופתיחת פרופיל

 

15.  אנו מזמינים את המשתמשים להרשם לאתר ולהנות מן האפשרויות שהאתר מציע.

16.  על מנת להנות מתכני האתר, אין חובה להרשם לאתר. יחד עם זאת, במידה ותבקשו לעשות שימוש באפשרויות שהאתר מציע, כגון העלאת מתכונים, קבלת עדכונים אודות מתכונים חדשים או רישום תגובות וחוות דעת, תתבקשו להרשם לאתר.

17.  ההרשמה לאתר תתאפשר באמצעות הזנת כתובת דוא"ל וסיסמא.

18.  במסגרת ההרשמה, יתבקשו המשתמשים להזין פרטים אישיים הכוללים שם מלא, כתובת מייל, ותמונה עדכנית.

19.  מובהר כי על פרטים אלה להיות אמיתיים. שימוש בפרטים מזוייפים ו/או משובשים ו/או לא נכונים ו/או פרטים אשר אינם שייכים למשתמש יגרמו לביטול ולהסרת חשבון המשתמש על כל נתונים אודותיו, זאת ללא כל הנמקה או הודעה מוקדמת.

20.  לתשומת לבכם, לצד שדות פרטי החובה בעת פתיחת הפרופיל, קיימים שדות רשות אשר יוכלו לסייע לאתר להתאים למשתמש את העדפותיו בצורה מיטבית יותר, כגון קבלת עדכונים או התראות אודות מתכונים חדשים, תחומי עניין, או לגבי משתמשים ספציפיים. אלו כאמור שדות רשות ובמידה ואינכם מעוניינים למלאם אינכם מחוייבים לעשות זאת לצורך פתיחת הפרופיל.

21.  בכל עת תוכלו לשוב ולערוך את הפרטים בפרופיל באמצעות ממשק המשתמש.

22.  מובהר, כי שם המשתמש והסיסמא הינה אישיים ואינם ניתנים להעברה. על מנת להקטין את הסיכון לפעילות בלתי מורשית בחשבונכם, מומלץ להחליף את הסיסמא בכל 3 חודשים.

23.  על הפרטים הנמסרים לאתר בעת ההרשמה להיות נכונים, מדוייקים ואמיתיים. שימוש בפרטים מפוברקים ו/או לא נכונים ו/או פרטים אשר אינם שייכים למשתמש יגרמו לביטול / חסימה ו/או להסרת חשבון המשתמש מאת האתר וכל התכנים שנשמרו בו- זאת ללא כל הנמקה או הודעה מוקדמת.

24.  האתר מאפשר למשתמשים להרשם לאתר גם באמצעות חשבון Facebook או באמצעות חשבון Google אשר ברשותם. השימוש באתר תחת חשבונות אלה יהיה כפוף, בנוסף לתנאי שימוש אלה, גם לתנאי השימוש של Facebook או  Googleבהתאמה.

25.  כל פעילות בחשבון הנה באחריות המשתמש בלבד. האתר יהיה רשאי למנוע גישה מהמשתמש לאתר ו/או לחשבונו בכל עת לפי שיקול דעתו המלא ולא תהיה לו כל אחריות בקשר לכך. כן יהיה האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או פרופיל משתמש ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה על כך. 

26.  לתשומת לבכם, אי עמידה בתנאי תקנון זה, עלולה להוביל לסגירת פרופיל המשתמש, זאת ללא נימוק ו/או הודעה מוקדמת.

 

         ד.         העלאת מתכונים לאתר

 

27.  משתמשים רשומים המעוניינים להעלות ולשתף מתכונים עם יתר באי האתר, יוכלו לעשות זאת באמצעות עמוד ייעודי, בו יוכלו להזין תיאור וכן להעלות תמונות בשדות המתאימים.

28.  העלאת מתכונים לאתר ו/או כל תוכן אחר, כפופה להתחייבויותיכם ולהצהרותיכם כדלקמן:

·           כל התכנים שיועלו על ידכם הנם מקוריים ו/או הנכם בעלי רישיון מתאים המאפשר לכם להעלות אותם לאתר ולהתחייב בתנאי תקנון זה, וככל ונדרשים אישורים מבעלי הזכויות ו/או המצולמים יש להם אישור שכזה.

·           אין בתכנים או בחומרים אשר יועלו על ידכם משום הפרת זכות יוצרים ו/או סימן מסחר ו/או זכות קניין רוחני אחרת ו/או בכל זכות חוקית אחרת של כל אדם ו/או גוף או מוסד אחרים ו/או משום עבירה על כל דין.

·           הנכם מעניקים לבעלת האתר רישיון בלתי חוזר להציג ולפרסם את המתכונים, התמונות והתכנים שהועלו על ידכם לאתר, זאת בכל מקום באתר או באמצעי פרסום אודותיו ו/או באתרים קשורים לרבות באמצעות רשתות חברתיות והכל בהתאם לשיקול דעת בעלת האתר כפי שתמצא לנכון.

·           הנכם מודעים ומסכימים לכך כי האתר עשוי להציע למשתמשי האתר פרסומים שונים על סמך ניתוח העדפות המשתמשים בין היתר באמצעות חשיפה לתכנים שהועלו על ידכם.

·           אין בתכנים או בחומרים אשר יועלו על ידכם משום פגיעה בשמו הטוב ו/או בפרטיותו של כל אדם ו/או גוף ו/או מוסד ו/או בטעם הטוב ו/או שמסית לאלימות ו/או להפליה על רקע גזע, דת, לאום, מין או נטייה מינית, גיל או אמונה ו/או שיש בהם תכנים פורנוגרפיים.

·           במקרה של הפרת אחת מהתחייבויות/הצהרות אלו, הנכם מתחייבים לשפות ו/או לפצות את בעלת האתר ו/או מי מטעמה בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרמו לה ו/או למי מטעמה, לרבות הוצאות בגין טיפול משפטי.

29.  כל שימוש בפרופיל המשתמשים בניגוד לתנאי תקנון זה או חשש לשימוש בניגוד לתקנון, לרבות שימוש בפרטים מפוברקים ו/או לא נכונים ו/או לא מורשים ו/או פרטים אשר אינם שייכים למשתמשים ו/או ביצוע פעולות שלדעת בעלת האתר מנוגדות למטרתו של האתר ו/או עלולות לפגוע בחוויית המשתמש, יגרמו לביטול ולהסרת פרופיל המשתמש מהאתר וכל התכנים שנשמרו בו- זאת ללא כל הנמקה או הודעה מוקדמת. זאת מבלי לגרוע מכל זכות אחרת העומדת לבעלת האתר לפי דין.

30.  כמו כן, בעלת האתר תהיה רשאית להסיר כל מידע ו/או פרופיל משתמש ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו לפי שיקול דעתה וללא מתן הודעה על כך. 

 

 

         ה.         חוות דעת והמלצות המשתמשים (Reviews)

 

31.  האתר מאפשר משתמשים רשומים לדרג או לחוות דעתם על מתכונים ותכנים שונים המוצגים באתר, זאת לרבות העלאת תמונות במסגרתם חוות הדעת. על חוות הדעת להיות עניינית ובשפה מכובדת ומנומסת. חל איסור לנצל פלטפורמה חשובה זו לשם השמצה או פגיעה בשמו הטוב של אדם ו/או עסק או לחלופין לשם קידומו המסחרי של עסק אחר.

32.  כלל התמונות המועלות לאתר יהיו תמונות מקוריות ו/או תמונות שיש למשתמשים רישיון ברור ומפורש לעשות בהם שימוש במסגרת האתר ובהתאם לתקנון זה.

33.  המשתמשים מתחייבים כי כלל התכנים אשר יוזנו ו/או יועלו לאתר על ידם, יהיו בהתאם לכל דין, וכי לא יכללו אחד או יותר מהתכנים הבאים:

·           כל תוכן שקרי, מטעה או מסולף או העלול להיות כזה;

·           כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

·           כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח או העלול להיות כזה;

·           כל תוכן המכיל מידע עסקי רגיש, סודות של חברות, מידע המוגן בזכויות יוצרים או מידע סודי אחר.

·           כל תוכן פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה;

·           כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

·           כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

·           כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

·           כל תוכן העלול להטעות צרכן;

·           כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

·           כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

·           כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications, Cross site scripting, SQL injections  וכיו"ב;

·           סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

·           כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתר בפרט;

34.  המשתמשים מעניקים לאתר רישיון שימוש בלתי חוזר לעשות שימוש בתכנים המועלים על ידם, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של בעלת האתר ובכלל זה להעתיקם, לעורכם, לפרסמם, לשדרם, לבצעם בפומבי בכל מדיה קיימת או עתידית.  

35.  מובהר, כי חוות דעת המשתמשים המפורסמים באתר מפורסמים אחריותם הבלעדית של המשתמשים. האתר לא יהיה אחראי לתוכן המופיע בחוות הדעת ולא יהיה אחראי לכל פגיעה ו/או נזק.

36.  בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות המלאה להסיר או לערוך כל תוכן שיראה לה, מכל סיבה שהיא, זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא הצורך ליתן כל נימוק או הודעה מראש.

 

ד. מפרסמים ופרסומים באתר

 

37.  מעת לעת, ובהתאם לשיקול דעתה, בעלת האתר תאפשר למפרסמים שונים, להציב פרסומות שונות ברחבי האתר אודות מוצרים, מבצעים או שירותים רלוונטיים, או להציע למשתמשים תכנים פרסומיים באמצעים שונים על סמך העדפותיהם ו/או השימושים שלהם באתר (להלן: "פרסומים").

38.  מובהר, כי כל הפרטים, החומרים והמידע בנוגע לפרסומים המתפרסמים באתר, מתפרסמים מטעם המפרסמים ועל אחריותם בלבד. אין בעלת האתר מתיימרת או יכולה לערוב על תוכנם, אמינותם או על כדאיותם, והיא לא תישא בכל אחריות בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים בקשר לכל מוצר ו/או שירות ו/או אחר ולא תהיה צד לכל ההתקשרות בין המשתמשים לבין המפרסמים.

39.  על כן, מומלץ למשתמשים באתר לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשרו עם מי המפרסמים או יסתמכו על מידע שפורסם בכל מקום אחר באתר.

40.  מובהר כי פרסום חומר פרסומי באתר אין משמעו כי בעלת האתר או מי מטעמה מעודדת או ממליצה על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו או על מוצריו. על המשתמשים לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם ירכשו מוצר או שירות.

 

ה. העדר אחריות

 

41.  השימוש באתר ובכלל זה במידע שיש בו, הנו באחריותו הבלעדית כל מי שמבקש לעשות שימוש באתר.

42.  האתר משמש כגורם ביניים בלבד, בין משתמשים המבקשים להעלות ולשתף מתכונים ולבין אלה המבקשים להחשף, להגיב וללמוד ממתכונים של אחרים.

43.  האחריות הבלעדית לתמונות ולתכנים ולמתכונים שמועלים לאתר על ידי המשתמשים חלה על המשתמשים בלבד. האתר איננו מוודא, ואין ביכולתו לוודא, את נכונות ו/או מהימנות ו/או דיוקם של הפרטים ו/או התיאורים ו/או הנתונים של התכנים המועלים על ידי המשתמשים לאתר.

44.  התכנים המועלים כתגובות על ידי הגולשים במקומות הייעודיים באתר (ככל ויועלו) מבטאים את דעתם האישית של המשתמשים והם אינם מבטאים את דעת בעלת האתר ו/או מי מטעמה. מובהר כי האתר ו/או מי מטעמו אינו נושא ולא יישא בכל באחריות לתכנים אלה.

45.  בעלת האתר, מנהליה, עובדיה ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, אשר ייגרמו למשתמשים באתר ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ובתכנים כלשהם המוצגים באתר ו/או בגין התקשרות עם מפרסמים באתר ו/או בגין השירותים ו/או המוצרים המוצעים באתר.

46.  האתר, התוכן והשירותים באמצעותו מסופקים כפי שהם (As Is). בעלת האתר איננה מתחייבת כי כל המערכות באתר יפעלו בצורה תקינה או כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור לאתר אחר אין משמעה כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ואין משמעו כי בעלת האתר ו/או מי מטעמה ממליץ או מעודד השימוש באתר המקושר. בעלת האתר, מנהליה, עובדיה ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות בקשר לכך לרבות בגין כל נזק, עקיף או ישיר שייגרם למשתמשים כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים המקושרים אליהם ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים בהם.

47.  כמו כן, בעלת האתר, מנהליה, עובדיה ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות בגין התאמת שירותים שהאתר מציע למשתמשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו בעל האתר תלוי. המשתמש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

48.  האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר, כולו או חלקו, לצורך תחזוקתו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

49.  האתר איננו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי בעלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל בעלת האתר או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת. בעלת האתר ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרמו למשתמשים עקב כך.

 

 

ו. מדיניות הפרטיות והשימוש במידע

 

50.  אנו מכבדים את פרטיות המשתמשים באתר. מאחר וגלישה באתר כרוכה בעברת מידע מסוים אודות המשתמשים בו, תוכלו למצוא להלן את מדיניות הפרטיות של אתרנו, תוך פירוט המידע הנאסף על ידנו, וכיצד אנו משתמשים בו ושומרים אותו ואילו אפשרויות יש לגולשים להגן על פרטיותם בקשר לכך.

50.1.     המידע הנאסף על ידנו

·                בעת ההרשמה לאתר הנכם נדרשים למסור פרטים אישיים כגון שמכם, כתובת הדוא"ל, כתובת ופרטים אישיים מזהים נוספים הנשמרים באתרנו.

·                כמו כן אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באופן אוטומטי. מידע זה כולל את כתובת ה-IP שלכם, תאריך ושעה בה ביקרתם באתרנו, החומרה, התוכנה או הדפדפן בהם אתם משתמשים, מידע על מערכת ההפעלה של המחשב שלכם, הגדרות השפה שלכם ועוד. אנו עשויים גם לאסוף מידע אודות העמודים שהוצגו לכם והעדפות.  

·                אם אתם משתמשים במכשיר מובייל, אנו עשויים גם לאסוף נתונים שמזהים את מכשיר המובייל שלכם, הגדרות ומאפיינים ספציפיים למכשיר, פרטי מיקום, ועוד.

·                פרטים אלה, נשמרים במאגר המידע של האתר. יודגש כי מסירת המידע על ידך איננה מחוייבת על פי החוק, אולם ללא מסירת המידע, לא תוכל לעשות שימוש באתר ו/או השימוש בשירותי האתר יהיו מוגבלים.

·                ייתכן ובנסיבות מסוימות ישתמש האתר ב"עוגיות" (Cookies) ואמצעים דומים אחרים, שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשבכם. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיכם האישיות, לצורכי אבטחת מידע וכן להקלת השימוש החוזר באתר. לתשומת לבכם, במידה ואינכם מעוניינים בקבלת "עוגיות" או במידה ואינכם מעוניינים כי האתר יאסוף מידע אודותיכם, באפשרותכם לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנכם משתמשים או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר.

50.2.     השימוש במידע

·                בעלת האתר מתחייבת לעשות שימוש במידע בכפוף להוראות כל דין ובהתאם לאמור בתנאי השימוש.

·                עם מסירת פרטיכם לאתר, הנכם מסכימים בזאת כי בעלת האתר ו/או מי מטעם בעלת האתר או בהרשאתה, יהיו רשאים לפנות אליכם, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לכם חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבורה בעלת האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר.

·                בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ו/או ממאגר המידע של האתר ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו. כמו כן, הנכם רשאים בכל עת לפנות לאתר ולבקש כי פרטיכם יימחקו מהמאגר.  

·                כמו כן, האתר עשוי להעביר מידע לא מזוהה אודות השימוש באתר ואודות העדפות הגולשים לשותפים עסקיים, בין היתר לצרכים פרסומיים.

·                האתר לא יעביר מידע זה לצדדים שלישיים, ללא הסכמת המשתמש, אלא בהתאם להוראות תקנון זה ו/או בהתאם להוראות הדין ו/או במענה לכל צו שיפוטי.

·                בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

50.3.     אפשרויות הגולשים

·                האתר נוקט באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, האתר אינו יכול להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת וכי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר.

·                במידה ואינכם מעוניינים שמידע מסויים יישמר אודותיכם הנכם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר.

·                במידה והנכם מעוניינים כי פרטים אודותיכם יימחקו, הנכם רשאים בכל עת לפנות לאתר ולבקש כי פרטיכם יגרעו ממאגר המידע של האתר.

 

 

ז. קניין רוחני

 

51.  זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לבעלת האתר בלבד.

52.  זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני בקשר עם התמונות והחומרים שהועלו לאתר על ידי המשתמשים (להלן: "הצדדים השלישיים"), שייכות לצדדים השלישיים . עם זאת, הצדדים השלישיים מעניקים בזאת לאתר רישיון בלתי חוזר להציג ולפרסם את התמונות והתכנים שהועלו על ידם לאתר, זאת בכל מקום באתר או באמצעי פרסום אודותיו ו/או באתרים קשורים לרבות באמצעות רשתות חברתיות והכל בהתאם לשיקול דעת בעלת האתר כפי שתמצא לנכון.

53.  אין לעשות כל שימוש מסחרי בתכנים אלה, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת האתר או הצדדים השלישיים אשר הזכויות שייכות להם. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה, לרבות בתוך מסגרת (Frame), ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר ו/או הצדדים השלישיים- לפי העניין.

 

 

ח. נוהל הודעה והסרה

 

54.  התכנים והחומרים באתר מועלים על ידי הגולשים והמשתמשים בו, על דעתם ועל אחריותם בלבד.

55.  מובהר, כי כפלטפורמה להעלאת תכני גולשים, בעלת האתר לא תשא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו לצד שלישי כלשהו כתוצאה מהפרת זכויות כלשהן.

56.  במידה והנכם סבורים כי תוכן שהתפרסם באתר פוגע או מפר אחת או יותר מזכויותיכם, תוכלו ליצור קשר עמנו קשר באמצעות העמוד "צור קשר", ולפרט את מהות הפגיעה. בפנייתכם, אנא צרפו קישור לעמוד הרלוונטי, וכן פרטי התקשרות לצורך יצירת קשר במידת הצורך. ללא הפרטים האמורים, לא נוכל לבדוק את פנייתכם.

57.  בעלת האתר תפעל כמיטב יכולתה לבדוק את הפנייה בהקדם האפשרי ותפעל בהתאם לשיקול דעתה ו/או עפ"י כל דין.

 

 

ט. שונות

 

58.  בעלת האתר רשאית לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש.

59.  מבלי לגרוע מזכותה של בעלת האתר לנקוט בהליכים משפטיים, בעלת האתר שומרת על זכותה למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר- והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי של בעלת האתר.

60.  בעלת האתר רשאית בכל עת להעביר את הבעלות באתר ו/או את הזכות להפעילו במלואה ו/או בחלקה לכל גורם אחר ובמקרה זה לא תהיה למשתמש ו/או לכל גורם אחר מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי בעלת האתר.

61.  מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד בעלת האתר ו/או מי מטעמה, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

62.  לבית המשפט המוסמך בעיר תל-אביב-יפו סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.

 

 

עדכון אחרון 06.01.2020