כיצד נולד הרעיון יאמ! מתכונים

סבי נפטר שהייתי ילדה קטנה ואומנם יש לי מעט זיכרונות ממנו , אך זיכרון אחד חקוק עמוק אצלי, סבי היה מגיע אלינו בבגדיו המחויטים-מטופח ומבושם .תמיד היה נכנס עם משהו ביד שהכינו הוא ואישתו עטוף יפה בנייר צלופן וסרט מדליק, כל מה שהיה מכין היה מדהים ובפרט השורק(לחמניות מתוקות עם צימוקים) שלו ...הייתי מחכה לזה בכיליון עיניים . הייתי פותחת את הסרט ומתענגת על ריח הגן עדן .
לצערי סבי נפטר ואימי לא שמרה מתכוניו מסיבותיה שלה ...ואני זוכרת שביקשתי מאמא שלי שתבקש את המתכון מאישתו , אך אישתו טענה שהיא לא זוכרת ... עברו שנים רבות וכשהכרתי את בעלי שמואל סיפרתי לו על המקרה וחשפתי אותו לחלק מהמתכונים המצריים , תמיד היה לו חלום להקים אתר מתכונים ובזמן הקורונה יצא הרעיון לפועל -לשמר את המתכונים המשפחתיים שלנו.
מזמינה אתכם לשמר את המתכונים של אהוביכם! יאמ!
כי אין על האוכל שגדלת עליו😋
בתמונה סבי ואנוכי במסיבת הפתעה לכבוד יום הולדתו ה-70 .

 

האתר נותן לכם הגולשים כלים לעלות לרשת את המתכוניים הביתיים, האישיים שלכם, המתכונים שהסבתא והאמא העבירה לכם ואתם רוצים לשמור ולשתף בין בני המשפחה והחברים בקלות.

 

תוכלו למצוא מגוון מתכוני בריאותמתכונים לצמחונייםמתכונים לטבעונייםמתכונים ללא סוכרמתכונים ללא גלוטן וקינוחים שאתם אוהבים.

 

זה הזמן להעביר את ספר או מחברת  המתכונים האותנטית שלכם מהמטבח לרשת בקלות ובמהירות! וגם לשתף גולשים נוספים ולקבל פידבקים ומידע של אחרים.

כל מה שצריך לעשות זה להרשם לאתר yum! ולהיות חלק מקהילת הגולשים הפעילים בעולם המתכונים שלנו הרואה אתכם כשותף המרכזי לבניית האתר.

תוכלו לפתוח דף פרופיל אישי, לקשר לרשתות החברתיות שלכם: פייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט והבלוג שלכם.

לכן במידה ויש לכם הערות או המלצות כתבו לנו ונשמח  לעזור ולשפר את האתר